Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Pracownik produkcji (OP/09/16)

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Mlada Boleslav

 Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją wiązek paliwowych do samochodów.

  • Montaż wiązek paliwowych zgodnie z wymogami technicznymi, jakościowymi i ilościowymi.

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, ustawianie parametrów maszyny, przekładanie detali pomiędzy operacjami.

  • Kontrola poprawności procesu produkcji oraz jakości detali.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

  • Zdolności manualne i sprawność fizyczna.

  • Dyspozycyjność, motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 193 korony czeskie brutto/h (około 31 zł brutto).

  • Bezpłatne zakwaterowanie.

  • Pracę w renomowanej firmie.

  • Pracę na okres minimum 6 miesięcy.

Informacje dodatkowe:

PRACA OD ZARAZ!

Telefon kontaktowy: 77 543 18 52, 77 543 18 53

Pensja:
Lokalizacja: Mlada Boleslav
Firma: Weegree
Oferta pracy Pracownik produkcji (OP/09/16) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 757 razy | 22-09-2016