Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Pracownik produkcji okien/Stolarz (stolarka ALU i PCV)

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy działającej w branży ogólnobudowlanej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Praca na produkcji  przy stolarce aluminiowej lub PCV na atelier, w tym:

- profilowanie;

- wzmacnianie profili;

- obsługa maszyn produkcyjnych;

- montaż profili w ramach;

- piłowanie, mocowanie listew.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy przy produkcji i montażu stolarki okiennej;

- Mile widziane wykształcenie zawodowe (stolarz, ślusarz itp.);

- Umiejętność maszynowej obróbki elementów;

- Komunikatywna znajomość angielskiego lub francuskiego;

- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd;

- Motywacja do pracy, zaangażowanie.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową (w zależności od doświadczenia 13,94-14,85 euro brutto/h);

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1,składki odprowadzane od średniej krajowej);

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta Pracy Tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Pensja:
Lokalizacja: Wortegem- Petegem
Firma: In Temporis Polska
Oferta pracy Pracownik produkcji okien/Stolarz (stolarka ALU i PCV) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 316 razy | 19-09-2017