Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Pracownik produkcji od zaraz

Pracownik produkcji od zarazGP People jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2002 roku świadczymy usługi dla znanych w kraju i na świecie firm, z których każda może stać się Twoim pracodawcą. Współpracujemy z ponad 250 firmami, zatrudniliśmy ponad 7000 pracowników tymczasowych i zapewniliśmy pracę stałą ponad 300 osobom.

Posiadamy certyfikat MGPiPS nr 572
Dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Pracownik produkcji

miejsce pracy: Gdańsk Południe

Oczekujemy:
Książeczki SANEPID
motywacji do pracy
sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Obowiązki:
pakowanie wyrobów do kartonów wg wytycznych
dbanie o dokładność wykonywanej pracy
Oferujemy:
pracę w systemie dwuzmianowym ( 6:00 #8211; 14:00; 14:00 #8211; 22:00)
pracę od poniedziałku do niedzieli, 5 dni w tygodniu
zatrudnienie tymczasowe z możliwością zatrudnienia na stałe
pracę w dogodnej lokalizacji: Gdańsk Południe - dojazd autobusem miejskim
Pensja:
Lokalizacja: Gdańsk
Firma:
Oferta pracy Pracownik produkcji od zaraz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

| Czytano 5132 razy | 05-09-2014