Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Pracownik Produkcji Obsługa mieszalnika

Pracownik Produkcji Obsługa mieszalnikaSFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce...

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska
Ilość wakatów: 1

Opis stanowska pracy oraz obowiązki:
#8226;Obsługa komputera z procedurami/przepisami (język angielski)
#8226;Odbiór mięsa z chłodni zgodnie z zasadą FIFO
#8226;Ważenie mięsa i umieszczenie go w mieszalniku
#8226;Odmierzanie ilości przypraw i umieszczenie ich w mieszalniku
#8226;Programowanie mieszalnika
#8226;Nadzór nad pracą maszyny
#8226;Opróżnianie mieszalnika
#8226;Transport towaru na linię produkcyjną lub do chłodni
#8226;Uprzątnicie miejsca pracy

Wymagania:
#8226;Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; warunek konieczny , osoby bez znajomości języka nie będą brane pod uwagę;
#8226;Prawo jazdy i własny samochód (proszę zaznaczyć w CV).

Oferujemy:
#8226;Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania;
#8226;Zakwaterowanie bezpłatne;
#8226;Atrakcyjne zarobki;
#8226;Ubezpieczenie Compensa Voyage;
Pensja:
Lokalizacja: Maasmechelen
Firma: SFSInternational
Oferta pracy Pracownik Produkcji Obsługa mieszalnika może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

SFSInternational | Czytano 656 razy | 29-01-2018