Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Pracownik produkcji - Oborniki Wielkopolskie - umowa o pracę

Pracownik produkcji - Oborniki Wielkopolskie - umowa o pracęAgencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o., zarejestrowana pod numerem 2894 dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ
Nr. referencyjny : OL/08/2014
Miejsce pracy: Oborniki Wielkopolskie

Zakres zadań:

obsługa linii produkcyjnej,
dbanie o wysoką jakość wykonywania zadań produkcyjnych.

Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe,
doświadczenie w pracach produkcyjnych,
chęć do pracy w trybie 3-zmianowym,
mile widziane choć NIEKONIECZNE uprawnienia na wózek widłowy, suwnicę lub podhakowego,
preferowani mężczyźni.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od 11.08.2014,
3-zmianową pracę w systemie równoważnego czasu pracy,
stabilne wynagrodzenie.

Praca ma charakter tymczasowy z realną możliwością zatrudnienia bezpośrednio w firmie.

Pensja:
Lokalizacja: Oborniki , Oborniki Wielkopolskie
Firma: ksservice
Oferta pracy Pracownik produkcji - Oborniki Wielkopolskie - umowa o pracę może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

| Czytano 5232 razy | 07-08-2014