Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Pracownik produkcji-montaż z orzeczeniem o niepełnospra

Pracownik produkcji-montaż z orzeczeniem o niepełnospraA-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik Produkcji( Montaż)

Miejsce pracy: Kraków

Oferta dedykowana osobom z niepełnosprawnością

Obowiązki:

składanie części elektronicznych
montaż podzespołów według podanej dokumentacji
proste prace manualne

Wymagania:

posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawności
gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
dokładność, dobry wzrok

Oferujemy:

Pracę na rzecz firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę
Pensja:
Lokalizacja: Kraków
Firma: A-trybut - Polski HR S.A.
Oferta pracy Pracownik produkcji-montaż z orzeczeniem o niepełnospra może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4562 razy | 23-03-2015