Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Pracownik produkcji Czechy

Pracownik produkcji CzechyCertyfikowana agencja pracy (nr 10965) Persona-Direktservice Sp. z o.o., zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, dla firm czeskich z branży automotive poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji - Czechy

Liberec, Hodkovice, Mlada Boleslav, Bor

Obowiązki:
obsługa linii produkcyjnych (części samochodowe)
praca w branży motoryzacyjnej

Wymagania:
chęci do pracy
dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna
sprawność manualna
gotowość do zmiany miejsca zamieszkania oraz do samodzielnego przyjazdu do Czech

Nie wymagamy doświadczenia! Na miejscu odbywa się darmowe szkolenie wdrażające do pracy.

Oferta:
czeska umowa o pracę wraz z ubezpieczeniem (wolna od zajęć komorniczych)
wynagrodzenie od 3300 do 3800 zł netto/m-c (w zależności od miejsca pracy)
długofalowa współpraca
możliwość pracy w nadgodzinach
dodatki za pracę w godzinach popołudniowych i nocnych
zakwaterowanie w hotelu pracowniczym (darmowe lub za niską dopłatą)
płatne urlopy
opieka koordynatora na miejscu

Praca dla kobiet i mężczyzn.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv na adres praca@persona-direktservice.pl

Więcej informacji pod nr tel.: 575-768-857 (biuro czynne od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 17:00).

Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."
Pensja:
Lokalizacja: Liberec, Hodkovice, Mlada Boleslav, Bor
Firma: Persona-Direktservice
Oferta pracy Pracownik produkcji Czechy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

| Czytano 938 razy | 05-06-2018