Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy

Kanał RSS
jacekdrak
jacekdrak
Larsson1991
Larsson1991
Work-Pol
Work-Pol
xXxDJKBxXx
xXxDJKBxXx

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik produkcji branża spożywcza

Pracownik produkcji branża spożywczaAgencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:
Pracownik produkcji (k/m) #8211; branża mięsna #8211; Niemcy #8211; Mile widziane pary!
Miejsce pracy: Haren/Wietze (Dolna Saksonia)
Firma, dla której rekrutujemy, jest wiodącym producentem mięsa drobiowego na niemieckim rynku i jednym z głównych dostawców produktów drobiowych do m.in. najbardziej znanych sieci restauracji fast food na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:
#8226; Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
#8226; Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych #8211; np. kurczak w przyprawach z warzywami
#8226; Odważanie produktów
#8226; Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Wymagania:
#8226; Umiejętność pracy w zespole
#8226; Wytrzymałość fizyczna
#8226; Gotowość do pracy dwuzmianowej
#8226; Mile widziany własny samochód
Oferujemy:
#8226; Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 9, 49#8364; brutto/h (od 1.04.19 wzrost stawki do 9, 79#8364; brutto/h) #8211; zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
#8226; Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
#8226; Premia w wysokości 100 euro netto co 3 miesiące (obowiązuje od 20.09.18)
#8226; Przyjazny system zaliczek
#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
#8226; Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
#8226; Zakładowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
#8226; Zwrot kosztów dojazdu busem do Niemiec (max. 75#8364;); przyjeżdżając własnym samochodem otrzymasz bon paliwowy w wysokości max. 100#8364;
#8226; Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26#8364;), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące.
#8226; Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
#8226; Tanie obiady w stołówce zakładowej
#8226; Bezpłatną odzież roboczą
#8226; Wsparcie polskiego koordynatora
#8226; Po 18 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Concept_Plus
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pracownik produkcji na jeden z poniższych adresów e-mail: as@cp-personal.com

Concept_Plus | Czytano 30 razy | 14-03-2019