Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Pracownik produkcji bez doświadczenia / okolice Brna

Pracownik produkcji bez doświadczenia / okolice BrnaAgencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na produkcji w Czechach od zaraz, dojazd we własnym zakresie (pracodawca zwraca koszty dojazdu). Możliwość pracy dla osób bez doświadczenia, bez znajomości języka, dla par.
Lokalizacja: Kurim (15km od Brna)
Opis stanowiska:
praca przy montażu podzespołów elektrycznych;
praca przy montażu podzespołów elektronicznych (kondensatory, rezystory, łączniki);

Oferta:
Zarobki: od 23 000 CZK brutto,
Całkowity zwrot kosztów dojazdu do Czech.
Praca w systemie dwuzmianowym: 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00.
Dodatki zmianowe, dodatki za obecność w pracy, urlop (20 dni),
możliwość pracy w nadgodzinach.
Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie.
Umowa o pracę (wstępnie na okres próbny) z możliwością przedłużenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: info@workprofi.eu w tytule: Pracownik produkcji-Czechy
Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).
Pensja:
Lokalizacja: Kurim
Firma: KbtiPoland
Oferta pracy Pracownik produkcji bez doświadczenia / okolice Brna może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

KbtiPoland | Czytano 637 razy | 05-09-2018