Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Pracownik produkcji Belgia

Pracownik produkcji BelgiaEuropean Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla klienta z Belgii osoby doświadczone w zawodzie Pracownika produkcji na terenie Belgii.

Miejsce pracy: Belgia, Flandria Zachodnia

Opis stanowiska pracy:
Praca jako pracownik produkcji. Do obowiązków pracownika należeć będzie:
- Wycinanie kalafiorów z ziemi za pomocą noża wraz z drugą osobą
- Sortowanie kalafiorów
- Praca 6 dni w tygodniu

Opis oferty pracy:
- Umowa belgijska
- Tygodniowe wypłaty
- 50h pracy tygodniowo
- 7, 90 euro netto/1h
- Zapewnione i opłacone zakwaterowanie (pokój 2-os.)
- Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- Brak nałogów, kultura osobista
- Dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: European Active Projects
Oferta pracy Pracownik produkcji Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

| Czytano 492 razy | 07-11-2018