Strona główna >> Finlandia >> Dam pracę

Pracownik prefabrykacji (Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz)

Pracownik prefabrykacji (Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz)Winckler Personal jest ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy (certyfikat KRAZ nr 11630), specjalizującą się w rekrutacji pracowników do firm na terenie całej Polski oraz krajów UE. W związku z rekrutacją dla naszego Klienta, fińskiej firmy budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik prefabrykacji (Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz) ze znajomością j. angielskiego lub rosyjskiego #8211; FINLANDIA

Miejsce pracy: Lahti, Mikkeli
Numer referencyjny: PB/08/20116

Obowiązki:

- Przygotowywanie form i szalunków dla elementów betonowych
- Zbrojenie elementów ścian
- Betonowanie i kosmetyka

Wymagania:

- 1 rok doświadczenia w pracy przy prefabrykacji (warunek konieczny)
- Znajomość j. angielskiego lub j. rosyjskiego (warunek konieczny)
- Gotowość do szybkiego wyjazdu
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Prawo jazdy kat. B
- Własne auto (mile widziane)

Pracodawca zapewnia:

- Legalne zatrudnienie na fińskich warunkach w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie 13, 23EUR brutto/godz.
- Zwrot kosztów dojazdu z Polski do Finlandii
- Zakwaterowanie w dobrych warunkach w pobliżu miejsca pracy
- Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w weekendy
- PRACA OD ZARAZ

Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie ofertą pracy, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.
Pensja: 13.23 Euro Brutto/ godz.
Lokalizacja: Lahti, Mikkeli
Firma: Winckler Personal
Oferta pracy Pracownik prefabrykacji (Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Finlandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 996 razy | 13-09-2016