Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik Pralni wyjazd do Niemiec własnym samochodem

Pracownik Pralni wyjazd do Niemiec własnym samochodemHR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

Dla naszego Klienta, renomowanej pralni przemysłowej, poszukujemy osób na stanowisko:
Pomocnik / Pracownik pralni przemysłowej
Miejsce pracy: Niemcy

OPIS STANOWISKA:
Sortowanie i składanie prania
Załadunek i obsługa maszyn piorących
Utrzymanie czystości i porządku na magazynie
Przygotowywanie prania do prasowania

WYMAGANIA:
Podstawowa znajomość j. niemieckiego
Chęć do pracy, sumienność, rzetelność
Zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna
Dyspozycyjność
Własny samochód na dojazdy do pracy

OFERUJEMY:
Umowa o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy
Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
Stawka: 9, 23 #8364;/h (Landy zachodnie)
Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
Dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:
na adres mailowy: rekrutacja@hrnavigator.com.pl