Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Pracownik pralni

Pracownik pralniAgencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRALNI
okolice Aurillac

Zakres obowiązków:

#8226;Segregacja ubrań w pralni
#8226;Przygotowanie rzeczy do prania
#8226;Składanie, pakowanie ubrań i pościeli
#8226;Utrzymanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

#8226;Dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
#8226;Praca dla kobiet i mężczyzn
#8226;Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
#8226;Mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Oferujemy:

#8226;Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
#8226;atrakcyjne wynagrodzenie
#8226;zorganizowany transport i bezpłatne zakwaterowanie
#8226;zdalne załatwienie formalności
#8226;bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
#8226;możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)
#8226;możliwość dłuższej współpracy

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Pracownik pralni może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

IPFrekrutacja | Czytano 479 razy | 10-02-2017