Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Pracownik Ochrony z Orzeczeniem - Głubczyce

Pracownik Ochrony z Orzeczeniem -  GłubczyceZakład Pracy Chronionej PROBET Sp.zo.o zatrudni osoby niepełnosprawne na stanowisko: Pracownik Ochrony Obiektów-Głupczyce.

OPIS STANOWISKA: - Ochrona obiektów , dozór całodobowy. - Zabezpieczenie obiektu i terenu przed ingerencją osób postronnych. - Posterunki jedno i wieloosobowe.

WYMAGANIA: - Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - Niekaralność - Chęć do pracy - Dyspozycyjność - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY : - Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. - Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej. - Wsparcie zespołu kierowniczego.

kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 pod nr.tel: 723-068-654 lub pod adresem e-mail : g.baldys(at)probet.info.pl
Pensja:
Lokalizacja: Głubczyce
Firma: Probet Sp. z o.o.
Oferta pracy Pracownik Ochrony z Orzeczeniem - Głubczyce może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5370 razy | 02-04-2015