Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Pracownik obróbki metalu

Pracownik obróbki metaluIPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Obecnie dla naszego francuskiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: pracownik obróbki metalu Firma jest liderem w branży metalurgicznej. Zatrudnia głownie spawaczy, operatorów obróbki oraz operatorów CNC. Zajmuje się produkcją maszyn rolniczych
Opis stanowiska

Pracownik na tym stanowisku będzie wykonywał czynności takie jak:
polerowanie
gwintowanie
szlifowanie
obróbka części maszyn rolniczych
Zakres obowiązków

szlifowanie
polerowanie
gwintowanie
obróbka części do maszyn rolniczych

Wymagania

obowiązkowe uprawnienia na suwnicę,
mile widziane uprawnienia na wózek widłowy "Caces 3"
mile widziane prawo jazdy kat .B

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vitale)
Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 #8364;)
Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
Pracę w polskim zespole
Zorganizowany transport i zakwaterowanie
Bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
Wsparcie polskiego koordynatora
100 #8364; premii za polecenie pracownika
Premia za dzień kalendarzowy 10 #8364;
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: IPFrekrutacja
Oferta pracy Pracownik obróbki metalu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

IPFrekrutacja | Czytano 439 razy | 21-09-2018