Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Pracownik obróbki metalu

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta producenta stalowych  drzwi jedno i dwuskrzydłowych stosowanych w obiektach przemysłowych, magazynowych i gospodarczych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OBRÓBKI METALU, Belgia
miejsce pracy:
Ooigem

OPIS STANOWISKA:

- Podstawowe prace związane z obróbką metalu takie jak: piłowanie, wiercenie, szlifowanie
- Czytanie i interpretacja spawalniczego rysunku technicznego
- Obsługa maszyn takich jak: szlifierki, piły, spawarki
- Dbanie o jakość produktu
- Przestrzeganie przepisów BHP panujących na zakładzie
- Utrzymanie porządku w miejscu pracy i dbanie o wszystkie narzędzia
- Praca w systemie jednozmianowym w godz. 5/7- 15:30

WYMAGANIA:

-Wykształcenie średnie techniczne - warunek konieczny
-Język angielski na poziomie komunikatywnym
-Doświadczenie w obróbce metali
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
-Umiejętność posługiwania się narzędziami monterskimi

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie stawka podstawowa 15 EUR/h brutto

  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto

  • premia roczna - 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65 dniach)

  • Zatrudnienie na warunkach belgijskich

  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • Pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalnie)

Pensja:
Lokalizacja: Ooigem
Firma: Link2europe
Oferta pracy Pracownik obróbki metalu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 366 razy | 16-11-2017