Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Pracownik magazynu z markową odzieżą

Pracownik magazynu z markową odzieżąFirma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę tymczasową w kraju i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rieste, Niemcy
Nr ref.: MC/ADI/10/14/G

Opis stanowiska pracy:
- praca na okres około 6 miesięcy,
- praca polega na sortowaniu ubrań oraz butów znanych marek,
- realizacja zamówień,
- ogólne prace magazynowe.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie 8, 50 euro brutto/ godzinę,
- zakwaterowanie w kwocie maksymalnie 50 euro tygodniowo,
- praca od poniedziałku do piątku 8h/ dziennie (możliwość pracy również w soboty).

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
- doświadczenie w zbieraniu zamówień będzie dodatkowym atutem,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Pensja:
Lokalizacja: Kraków
Firma:
Oferta pracy Pracownik magazynu z markową odzieżą może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4653 razy | 24-11-2014