Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Pracownik magazynu - praca dorywcza

Pracownik magazynu - praca dorywczaPERSONNEL SOLUTIONS - jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą od 2007 roku jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą.
W chwili obecnej dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Nr. ref.: 826

Miejsce pracy: Warszawa - Targówek

ZADANIA:

- Rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami
- Przyjmowanie przesyłek na magazyn
- Sortowanie przesyłek zgodnie z określonymi zasadami
- Przygotowanie przesyłek do załadunku - pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

WYMAGANIA:

- Min. wykształcenie zawodowe
- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i/lub sortowni
- Znajomość podstawowych zasad funkcjonowania magazynu będzie dodatkowym atutem
- Gotowość do pracy fizycznej (dźwiganie paczek ok. 30 kg)
- Umiejętność pracy w zespole
- Systematyczność, sumienność i dokładność
- Dobra organizacja pracy
- Motywacja do pracy

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
- Wynagrodzenie: 10, 50 zł brutto/godz.
- Praca w godzinach 17:00-23:00
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- Możliwość udziału w innych projektach
- Odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem nr ref. 826
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: Personnel Solutions
Oferta pracy Pracownik magazynu - praca dorywcza może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5197 razy | 25-04-2014