Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik lini produkcyjnej warzywa i owoce w Holandii

Pracownik lini produkcyjnej warzywa i owoce w HolandiiFlex-Employment to firma godna zaufania z wieloletnim stażem na rynku międzynarodowym.. Oferujemy zatrudnienie na holenderskich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują holenderską umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Holandii.
Praca przy pakowaniu, sortowaniu warzyw i owoców
Miejsce Holandia:Roosendaal

Obowiązki:
Dla naszego klienta w Holandii szukamy osoby do pracy przy sortowaniu i pakowaniu świeżych warzyw i owoców. Podstawowe obowiązki na tym stanowisku pracy to obsługa linii produkcyjnej. Będziesz odpowiedzialny/a za pakowanie, sortowanie warzyw i owoców do skrzynek, kontrola jakości, etykietowanie oraz inne proste prace przy linii produkcyjnej.
Praca nie wymagająca doświadczenia

Wymagania:
- dyspozycyjności na dłuższy okres czasu
- motywacji do wykonywanej pracy,
- znajomości języka angielskiego mile widziana,

Oferta:
- zatrudnienie na warunkach holenderskich - holenderski Pracodawca (nie w delegacji)
- atrakcyjne wynagrodzenie 9, 80 euro/godz. brutto ora dodatki
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
- praca w systemie 2 zmianowym
- możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna #8211; informujemy o tym)
- możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
- możliwość regularnych zjazdów do Polski
- cotygodniowe przelewy wynagrodzenia na Twoje konto bankowe
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
- możliwość wyjazdu i zakwaterowania dla par
Pensja:
Lokalizacja: Roosendaal
Firma: Flex-Employment
Oferta pracy Pracownik lini produkcyjnej warzywa i owoce w Holandii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 395 razy | 08-12-2017