Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Pracownik leśny - cięcie gałęzi NOBILIS

Pracownik leśny - cięcie gałęzi NOBILISRozpoczęcie pracy: 10/15 październik - 30 listopad
Miejsce pracy: Jutlandia Środkowa, Jutlandia Północna
Ilość wakatów: 180

Oferujemy:

- stawka akordowa brutto przeliczana ze stawki godzinowej: 70 DKK, (9, 42 #8364;) plus 12, 5% dodatek wakacyjny
- średnie zarobki miesięczne brutto: 16500 DKK, (2 217 #8364;)
- możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy w kolejnych sezonach,
- 10/12 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu (w zależności od ilości zamówień),
- ubezpieczenie zdrowotne,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
- możliwość zaliczki do 3000 koron,
- pomoc w organizacji mieszkania, 80/100 kr/doba (ok. 30 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe),
- duńska umowa,
- obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:

- cięcie, sortowanie, wiązanie i ważenie gałęzi jodły kaukaskiej,
- wywożenie gałęzi z lasu,

Oczekujemy:

- wiek 20-50 lat,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność w podanym terminie,
- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- własny samochód (dojazdy do pracy),
- dobry stan zdrowia.
Pensja: 15 500 / 17 000 DKK brutto
Lokalizacja: Jutlandia
Firma: PF GRUPPEN
Oferta pracy Pracownik leśny - cięcie gałęzi NOBILIS może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

| Czytano 1031 razy | 17-07-2017