Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Pracownik inwentaryzacji za granicą - kierowca

Pracownik inwentaryzacji za granicą - kierowcaSzukasz możliwości rozwoju?
Jesteś gotowy do częstych wyjazdów?
Świetnie się czujesz w towarzystwie innych osób?

Firma INVENT Sp. z. o. o poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:
Pracownik inwentaryzacji za granicą- kierowca

Zakres obowiązków:
-Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
-Obsługa urządzeń do skanowania towarów
-Pełnienie roli Kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą ( bus 9 osobowy)

Wymagania od kandydatów:
-Prawo Jazdy kat. B
-Umiejętność obsługi komputera
-Gotowość do pracy 5/6 dni w tygodniu w godzinach dziennych/ nocnych (przez cały okres trwania turnusu)
-Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności)

Zapewniamy:
-Umowę zlecenie
-Samochód (bus 9 osobowy)
-Wyżywienie (dwa posiłki)
-Zakwaterowanie
-Wynagrodzenie od 109 pln netto 126 PLN netto (na rękę) + 20 pln brutto dla osoby pełniącej rolę kierowcy za każdą inwentaryzację
-Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu
-Stałe turnusy wyjazdowe do takich państw jak m.in. Niemcy, Słowenia, Czechy, :

-18.11.- 01.12.2015 Czechy
-19.11.- 12.12. Niemcy
-22.11.-11.12 Niemcy
-01.12.-11.12 Niemcy
-01.12. - 05.12. Niemcy
-05.12.- 09.12. Czechy
-09.12.- 16.12. Słowenia
Pensja: od 109 pln netto 126 PLN netto
Lokalizacja:
Firma: Invent Sp.z.o.o
Oferta pracy Pracownik inwentaryzacji za granicą - kierowca może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1129 razy | 16-11-2015