Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Pracownik inwentaryzacji Poznań

Pracownik inwentaryzacji PoznańChcesz zdobyć nowe doświadczenie?
Poznać wiele interesujących osób?
A może jesteś studentem i poszukujesz dorywczej pracy?

Firma INVENT Sp. z. o. o poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:
Pracownik inwentaryzacji

Zakres obowiązków:
amp;#61656;Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
amp;#61656;Obsługa urządzeń do skanowania towarów

Wymagania od kandydatów:
amp;#61656;Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych
amp;#61656;Znajomość podstaw obsługi komputera
amp;#61656;Pełnoletność

Zapewniamy:
amp;#61656;Atrakcyjne stawki: 12, 50 zł/h brutto
amp;#61656;Umowę zlecenie/dzieło
amp;#61656;Szkolenie przed przystąpieniem do pracy
amp;#61656;Pracę w miłej atmosferze
amp;#61656;Możliwość nawiązania stałej współpracy

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy portal pracownika, który umożliwi Ci zapisanie się na wybrane inwentaryzacje w Polsce bez wychodzenia z domu.
amp;#61692;Dzięki rejestracji będziesz miał stały dostęp do ofert pracy
amp;#61692;Sam możesz ustalić swój grafik pracy
amp;#61692;Wszystkie formalności związane z zapisaniem się oraz dokumentami załatwisz online
Dodatkowo jeżeli znajdziesz osobę do pracy przy inwentaryzacji, która jeszcze z nami nie współpracowała i wprowadzi twój PESEL przy rejestracji, to za każdą taką osobę otrzymasz dodatek w wysokości 50 zł brutto , jeżeli osoba polecana przepracuje min. 5 inwentaryzacji w Polsce (w okresie do 2 miesięcy od wysłania polecenia)
Pensja: 12,50zl/h
Lokalizacja: Poznań
Firma: Invent Sp. z o.o.
Oferta pracy Pracownik inwentaryzacji Poznań może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4495 razy | 15-12-2015