Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Pracownik inwentaryzacji BYTOM

Pracownik inwentaryzacji BYTOMSZUKASZ PRACY - DOŁĄCZ DO ZESPOŁU
Chcesz zdobyć nowe doświadczenie?
Poznać wiele interesujących osób?
A może jesteś studentem i poszukujesz dorywczej pracy?

Firma INVENT Sp. z. o. o świadcząca usługi inwentaryzacyjne na terenie całej Polski poszukuje osób chętnych do podjęcia współpracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji

Najbliższe terminy do wyboru 12, 18, 19, 20, 22, 26.01 oraz 1, 2, 3, 5, 9, 10, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 24 i 26.02.2015

Zakres obowiązków:
-Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
-Obsługa urządzeń do skanowania towarów.

Wymagania od kandydatów:
-Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych,
-Aktualna książeczka sanepidu,
-Znajomość podstaw obsługi komputera,
-Pełnoletność.

Zapewniamy:
-Umowę zlecenie ZUS,
-Ubezpieczenie na czas trwania umowy,
-Odprowadzanie przez pracodawcę składek emeryt., rentowych, chorobowych,
-Pakiet szkoleń,
-Transport na inwentaryzacje wyjazdowe,
-Atrakcyjne wynagrodzenie:
stawka dzienna - 10, 42 zł/brutto (podczas pracy w godzinach 06:00-22:00),
stawka nocna - 12, 50 zł/brutto (podczas pracy w godzinach 22:00-06:00),
-Stawki EXTRA za pracę powyżej 8 godzin:
15, 63 zł/brutto za każda godzinę dodatkową przepracowaną w godzinach 06:00-22:00
22, 92 zł/brutto za każda godzinę dodatkową przepracowaną w godzinach 22:00-06:00
-Pracę w miłej atmosferze,
-Możliwość nawiązania stałej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów, fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego, płatna, licząca, liczący, studenci, skanowanie towaru, liczenie towaru, inwentaryzacja, pracownik inwentaryzacji, praca od zaraz.

Pensja: 10, 42 - 22, 92 zł/brutto
Lokalizacja: Bytom
Firma: ISSP
Oferta pracy Pracownik inwentaryzacji BYTOM może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4719 razy | 12-01-2015