Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik Hotelowy

Pracownik HotelowyPoszukuję pracowników do pracy w renomowanych hotelach.

Lokalizacja- Amsterdam, Holandia
Start- od zaraz

Obowiązki:
-zaścielanie łóżek
-sprzątanie łazienki
-ścieranie kurzu
-odkurzanie oraz mycie podłóg
-uzupełniane środków higienicznych i kosmetyków

Wymagania:
-podstawowa znajomość j. angielskiego poziom A2
-dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
-dostępność do pracy 6 dni w tygodniu

Oferujemy:
- #8364;10, 51 brutto/h
- 38h pracy tygodniowo
- umowę na warunkach holenderskich
- ubezpieczenie (#8364;23/tydz.)
- zakwaterowanie (#8364;99/tydz.)
- wypłaty co tydzień

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: wiktoria@Holandiajobs.pl
bądź o kontakt telefoniczny pod numerem: 515-534-020

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)#8221;.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: HolandiaJobs
Oferta pracy Pracownik Hotelowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 427 razy | 22-04-2018