Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

Pracownik fizyczny - Tartak Wieruszów / ok. Sokolniki

Pracownik fizyczny - Tartak Wieruszów / ok. SokolnikiGrupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik fizyczny -Tartak

Miejsce pracy: okolice Sokolniki

Rodzaj umowy: Na czas określony
Godziny pracy: Pełny etat

Zakres obowiązków:

-obsługa maszyn przy produkcji tarcicy i wyrobów z drewna

Wymagania:

- wykształcenia zawodowe

- mile widziane doświadczenie w branży

- dyspozycyjność

- motywacja do pracy

Oferujemy:

- miejsce pracy okolice Sokolnik /Sieradz, Wieluń

- terminową wypłatę wynagrodzenia

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Pensja:
Lokalizacja: Wieruszów, Sokolniki
Firma: Work Service S.A.
Oferta pracy Pracownik fizyczny - Tartak Wieruszów / ok. Sokolniki może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 11519 razy | 22-09-2011