Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik fizyczny Pomocnik w tartaku / północna Bawaria

Pracownik fizyczny Pomocnik w tartaku / północna Bawaria Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik fizyczny- Pomocnik w tartaku / północna Bawaria
Miejsce pracy: Bawaria, Augsburg, Ingolstadt
Nie boisz się nowych wyzwań i pracowałeś już jako pracownik fizyczny ?
Jeśli tak to APLIKUJ, nie wymagamy doświadczenia w pracy w Tartaku.
Opis stanowiska:
#8226;prace pomocnicze na tartaku
#8226;sortowanie drzewa
#8226;rozładunek, przekładanie towaru
#8226;przycinanie drewna itp.

Oferujemy:
#8226;umowę o pracę na niemieckich warunkach
#8226;pracę na dłuższy okres czasu
#8226;zakwaterowanie
#8226;atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:
#8226;podstawowa znajomość języka niemieckiego
#8226;punktualność, sumienność
#8226;gotowość do podjęcia pracy od zaraz
#8226;własny samochód-warunek konieczny
#8226;doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane
Pensja:
Lokalizacja: Monachium
Firma: EU Workers
Oferta pracy Pracownik fizyczny Pomocnik w tartaku / północna Bawaria może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 512 razy | 06-04-2018