Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik Fizyczny Kierowca (z kat. BCE)

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR. By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku i GoldenLine.

Agencja zatrudnienia GP People (certyfikat w KRAZ nr 9274) dla swojego niemieckiego, sprawdzonego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko

Pracownik Fizyczny / Kierowca (z kat. BCE)

miejsce pracy: Niemcy, Hessen, okolice Kassel
nr referencyjny: sty/05/11

Opis stanowiska:

  • budowanie (rozkładanie) namiotów na występy okolicznościowe, ceremonie w miejscach wyznaczonych przez Klienta

  • codzienny powrót do siedziby firmy po wykonanej pracy

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B C E

  • motywacja i chęć do pracy

  • dobra kondycja fizyczna

  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

 Nasz Klient oferuje:

  • praca od kwietnia / maja

  • wynagrodzenie: 8,5 EUR brutto/h (duża ilość nadgodzin, zarobki miesięczne ok. 1800 - 2000 eur netto)

  • umowa o pracę na czas określony na niemieckich warunkach (praca o kwietnia/Maja do grudnia 2017)

  • warunki socjalne gwarantowane ustawowo w trybie niemieckim

  • zakwaterowanie 200 metrów od miejsca pracy (110eur/miesięcznie)

GP People oddział w Toruniu, 605 372 100

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji w języku polskim lub niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji i zdjęciem na adres e-mail: sdanielewska@gppeople.pl

Pensja:
Lokalizacja: Hessen
Firma: GP People
Oferta pracy Pracownik Fizyczny Kierowca (z kat. BCE) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 306 razy | 18-06-2017