Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Pracownik ds. Obsługi Klienta (nr ref. 11244)

Pracownik ds. Obsługi Klienta (nr ref. 11244)SEKA S.A. Agencja Zatrudnienia (nr 7889) specjalizująca się w rekrutacjach, outsourcingu, doradztwie i szkoleniach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik ds. Obsługi Klienta (nr ref. 11244) - praca dla osób z orzeczeniem

Lokalizacja: Warszawa

WYMAGANIA:
- min. średnie wykształcenie
- mile widziane doświadczenie w
telemarketingu
- mile widziana znajomość zagadnień
związanych z instalacjami
elektrycznymi
- znajomość obsługi komputera
- komunikatywność
- poprawne gramatycznie i stylistycznie
formułowanie wypowiedzi
- dobra dykcja
- praca od poniedziałku do piątku
10-18(weekendy wolne)

OBOWIĄZKI:
- wykonywanie połączeń telefonicznych
do klientów z bazy w całym kraju
- prezentowanie oraz sprzedaż pakietów
medycznych

OFERUJEMY:
- bezpłatne szkolenia
- umowę zlecenie
- elastyczny grafik
- 14zł brutto + premia

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
quot;Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorze danych, którego administratorem jest SEKA S.A. - Agencja Zatrudnienia (nr 7889) z siedzibą w Warszawie przy ul. Paca 37. Dane osobowe są niezbędne dla celów związanych z procesem rekrutacji oraz będą przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.quot;

Pensja: 14 zł/h brutto + premia
Firma: SEKA S.A.
Oferta pracy Pracownik ds. Obsługi Klienta (nr ref. 11244) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4239 razy | 15-07-2016