Kanał RSS
edysia0077
edysia0077
Jureczek2785
kafar2011
kafar2011
dariusz779
dariusz779

Popularne zawody

Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik drogowy/robót ziemnych

Pracownik drogowy/robót ziemnychAgencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
- prace przy budowie dróg
- roboty związane z instalacjami elektrycznymi, kanalizacyjnymi
- prace przy chodnikach, płytkach, asfalcie

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku
- komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego lub niemieckiego (przynajmniej 1 osoba w przypadku grupy)
- mile widziany własny samochód

Oferujemy:
- holenderskie warunki zatrudnienia
- pomoc w zakwaterowaniu
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie CAO
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Euro-laboracom
Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres: Holandia@euro-labora.com z dopiskiem DROG/NL/2019 lub o rejestrację za pośrednictwem naszej strony internetowej www.euro-labora.com

Euro-laboracom | Czytano 9 razy | 12-09-2019