Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Pracownik do pakowania prezentów

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Miejsce pracy:

Praca czasowa od zaraz - umowa zlecenie z elastycznym czasem pracy

Zadania:

  • Weryfikowanie zasadności bezpłatnego pakowania na podstawie paragonu
    i katalogu świątecznego

  • Piękne pakowanie prezentów według wskazań Klienta

  • Zaproponowanie wzoru papieru, w który zostanie zapakowany prezent

  • Dokonanie wpisu do ewidencji pakowania prezentów

Wymagania:

  • Umiejętność pięknego pakowania prezentów i robienia kokard

  • Duża motywacja do pracy

  • Uczciwość i odpowiedzialność

  • Dyspozycyjność do pracy w grudniu (oraz 24 grudzień do godziny 12:00)

  • Pracę gdzie satysfakcję dają Klienci zadowoleni z pięknie zapakowanych prezentów

  • Dobry uczynek w niebie i Mikołaj będzie o Tobie pamiętał J

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby proszone są o aplikowanie poprzez formularz

Lokalizacja: Gdańsk, Gdynia, Starogard Gdański, Bolszewo, Dzierzgoń, Kolbudy, Rumia, Wejherowo
Firma: Jobman Gdańsk
Oferta pracy Pracownik do pakowania prezentów może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4802 razy | 15-11-2015