Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik do fabryki drobiu

Pracownik do fabryki drobiuWnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

Pracowników do fabryki drobiu

Miejsce pracy : Harderwijk, Holandia

Obowiązki:

-wyciąganie podrobów za pomocą noża

-kontrola jakości

-sortowanie resztek

-praca na linii produkcyjnej

-przenoszenie skrzynek

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

-j.angielski na poziomie minimum podstawowym

-motywacja do pracy

-zaangażowanie

Oferujemy:

-Dobre warunki pracy

-Stawka od 9,59 EUR /h

-Zakwaterowanie

-Ubezpieczenie

-Prace na rok czasu

-Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

-Wypłaty co tydzień

Prosimy o aplikowanie przez link.

 Tel. 505698268

Pensja:
Lokalizacja: Meppel
Firma: Time2work
Oferta pracy Pracownik do fabryki drobiu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 389 razy | 13-03-2017