Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Pracownik budowlany - cieśla

Pracownik budowlany - cieślaRozpoczęcie pracy: 19.02.2018 r.
Okres pracy: około 3 miesiące
Miejsce pracy: Zelandia, Dania
Ilość wakatów: 10

Oferujemy:
Średnia zarobków na tym projekcie to 9 000 PLN netto miesięcznie.

- stawka godzinowa brutto (dla osób znających język angielski): 100 DKK plus 12, 5% dodatek wakacyjny (13, 45 #8364;),
- stawka godzinowa brutto (dla osób nie znających języka angielskiego): 90 DKK plus 12, 5% dodatek wakacyjny (12, 09 #8364;),
- średnie zarobki miesięczne brutto: 24 000 DKK (3 225 #8364;),
- możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy w kolejnych sezonach,
- 60 godzin w tygodniu (praca od poniedziałku do soboty po 10 h dziennie)
- ubezpieczenie zdrowotne,
- wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
- możliwość zaliczki do 3000 koron,
- pomoc w organizacji mieszkania, 100 dkk doba (blisko miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe),
- duńska umowa,
- obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:

- prace ciesielskie (montaż drewnianych belek stropowych),
- drobne prace budowlane.

Oczekujemy:

- dobra znajomość języka angielskiego (wymagana od przynajmniej 5 pracowników),
- doświadczenie jako cieśla dachowy,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność w podanym terminie,
- dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
- dobry stan zdrowia.
Pensja: 24 000 DKK brutto
Lokalizacja: Zelandia
Firma: PF GRUPPEN
Oferta pracy Pracownik budowlany - cieśla może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

| Czytano 744 razy | 23-01-2018