Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Pracownik biurowy z j. niemieckim

Pracownik biurowy z j. niemieckimAgencja Pracy Extra Jobs (Wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr: 11940) poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK BIUROWY Z J. NIEMIECKIM

Ilość stanowisk: 1

Termin: do ustalenia

Miejsce pracy: Dzierżoniów, dolnośląskie

Wymagania:
-przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-umiejętność obsługi komputera
-silna orientacja na klienta i doskonale zdolności komunikacyjne
-wysoka kultura osobista, profesjonalizm i etyka

Zakres obowiązków:
-kompleksowa i profesjonalna telefoniczna obsługa klienta
-budowanie dobrego wizerunku firmy
-efektywne pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych

Wynagrodzenie: do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Pensja:
Lokalizacja: Dzierżoniów
Firma: Extra Jobs
Oferta pracy Pracownik biurowy z j. niemieckim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

| Czytano 4711 razy | 03-07-2015