Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca w opiece na 6 tyg

Praca w opiece na 6 tygCentrum Językowe Konik24 to,
prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych na terenie Niemiec, Szwajcarii, Luksemburga

W OBECNEJ CHWILI POSZUKUJEMY:
Opiekunki do seniora
Kolonia

Termin wyjazdu: 15.03 na 6 tyg (2 tyg Kolonia + 4 tyg Majorka)
praca w systemie 6/6 lub 12/6 lub 12/12 tygodni

Wynagrodzenie: 1200 EURO - 1400 EURO

Ogólny opis:
Rodzina na poziomie, poszukuje opiekunki.

Podopieczny ma 77 lat i jest po wylewie / 4 lata temu.
Ma sparaliżowaną lewa stronę i przez to jest osobą nie mobilną, jest sprawny psychicznie, dużo rozmawia.
Jest znanym architektem.
Mieszka razem z zoną - bardzo elegancka kobieta - jest sprawna nie wymaga opieki.
Pana właściwie nie trzeba dźwigać ponieważ do dyspozycji jest mobilny lift, którym można pana podnosić i sadzać na wózku.
Podopieczny przesypia cale noce.

Zlecenie jest specyficzne, ponieważ Ci państwo z reguły 2 tygodnie mieszkają w Koln w pięknym apartamencie nad Renem a
4 tyg. w ich apartamencie na Majorce.
Tam tez jest osobny apartament piętro niżej do dyspozycji opiekunki.

Głownie opiekunka ma się zajmować starszym panem,
umyć go, podawać jedzenie, picie, gotować, towarzyszyć na spacerach czy tez np. na Majorce jeździć z nim do klubu golfowego...

1x w tyg. przychodzi pani do sprzątania, do mycia okien.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu

Wymagania:
- Kobieta( 30 - 50 lat)
- miła, otwarta, wesoła
- znajomość języka niemieckiego na poziomie KOMUNIKATYWNYM + lub DOBRYM
- brak nałogu papierosowego
- doświadczenie w opiece
- prawo jazdy kat B
- referencje od minimum jednej rodziny

ZAPEWNIAMY:
gt; Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy.

gt; Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie DAK

gt; Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach

gt; Transport oraz zwrot kosztów podróży

gt; Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

gt; Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50#8364;

gt; Podwójne diety i premie na święta

gt; Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce

gt; Ubezpieczenia dla członów rodziny

gt; Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

gt; Nie pobieramy żadnej prowizji

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
PODSTAWOWYM,
KOMUNIKATYWNYM,
DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE
Pensja: 1400 euro
Lokalizacja: Kolonia, Norymberga, Monachium
Firma: Konik.wroclaw
Oferta pracy Praca w opiece na 6 tyg może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 652 razy | 24-02-2017