Kanał RSS
piotr371971
piotr371971
Anna Budna
Anna Budna
gosiczka007
gosiczka007
netka.20
netka.20

Popularne zawody

Strona główna >> Norwegia >> Dam pracę

Praca w Norwegii Parkieciarz

Praca w Norwegii ParkieciarzDla naszego norweskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
Parkieciarz Norwegia
z doświadczeniem w pracy w Norwegii oraz komunikatywnym językiem norweskim lub angielskim.

Zakres obowiązków:
Kładzenie parkietu, paneli podłogowych
Przygotowywanie podłoża, przycinanie i obróbka materiału
Prace wykończeniowe: montaż listew przypodłogowych, szlifowanie parkietu itp.

Oferujemy:
Legalna i sprawdzona praca w Norwegii
Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskimi standardami
Możliwość realizacji nadgodzin na wybranych projektach
Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu.

Wymagania
Minimum 3-letnie, aktualne doświadczenie przy układaniu parkietów #8211; warunek konieczny
Posiadanie norweskiego numeru personalnego (d-nummer/f#248;dselsnummer) #8211; warunek konieczny
Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
Prosimy o dołączenie do CV 3 numerów telefonów do byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji

Mile widziane
Zgłoszenia osób przebywających na terenie Norwegii
Doświadczenie w kładzeniu podłóg z PVC i linoleum
Pensja:
Lokalizacja: Oslo
Firma: Cba
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem
Parkieciarz - Imię i Nazwisko na adres: biuro@cba-eu.com
Proszę się upewnić, czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia w Norwegii.

CBR #8211; Cross Border Recruitment Sp.z o.o
Mazurska 42, 70-424 Szczecin
70-302 Szczecin
Tel: +47 213 79 771
Tel. Kom.: +48 886 680 276

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Cba | Czytano 310 razy | 16-12-2017