Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatnościPartnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
InstalRem
InstalRem
DemonNights
DemonNights
Dagmara1989
Dagmara1989
kaaarolina
kaaarolina
Aktualności

Najniższa krajowa 2016

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawody


Praca w Niemczech

Oferty pracy w Niemczech
Od 01-05-2011 roku obywatele Polski mogą legalnie pracować w Niemczech. Nasz najbliższy sąsiad dopiero po siedmiu latach od wstąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej zdecydował się na otworzenie swoich rynków pracy. Pomimo tego nie zauważamy masowych wyjazdów Polaków do pracy w Niemczech. Barierą okazuje się język, który jest przeważnie wymagany przez niemieckich pracodawców. Dodatkowo spora część naszych obywateli wyjechała już do pracy w Anglii, Holandii czy Irlandii.
Największa ilość ofert etatów, praca w Niemczech kierowana jest dla opiekunek osób starszych, których pensja oscyluje w granicach 1000 - 1200 EURO. Kolejną grupą poszukiwanych osób są pracownicy budowlani: przede wszystkim murarze, spawacze, operatorzy maszyn CNC oraz elektrycy. Zdarzają się także oferty pracy dla kierowców, ale zarobki podobne do otrzymywanych w Polsce nie są tak atrakcyjne.
Na naszej witrynie znajduje się kilka tysięcy ofert pracy w Niemczech we wszystkich popularnych zawodach. Mamy nadzieję, że dzięki nam znajdziesz interesującą Cię ofertę pracy. Pozdrawiamy zespół praca4u.net.


Ostatnio dodane ogłoszenia praca w Niemczech bez znajomości języka:

31-05-2016 | Ślusarz (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Ślusarz (Niemcy). W miejscowości Erlangen. Pensja do negocjacji.

  31-05-2016 | Stolarz (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Stolarz (Niemcy). W miejscowości Regensburg. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Elektryk przemysłowy w fabryce Siemens (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Elektryk przemysłowy w fabryce Siemens (Niemcy). W miejscowości Frankfurt nad Menem. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Elektryk okrętowy bez niemieckiego (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Elektryk okrętowy bez niemieckiego (Niemcy). W miejscowości Lubeka. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Elektryk przemysłowy SPS (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Elektryk przemysłowy SPS (Niemcy). W miejscowości Ingolstadt. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Elektryk masztów GSM (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Elektryk masztów GSM (Niemcy). W miejscowości Hanower. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Elektryk - Monter szaf sterowniczych (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Elektryk - Monter szaf sterowniczych (Niemcy). W miejscowości Augsburg. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Elektryk budowlany (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Elektryk budowlany (Niemcy). W miejscowości Stuttgart. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Monter instalacji sanitarnych bez niemieckiego
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Monter instalacji sanitarnych bez niemieckiego. W miejscowości Fulda. Pensja do negocjacji.

  31-05-2016 | Spawacz / Monter statków (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Spawacz / Monter statków (Niemcy). W miejscowości Kolonia. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Stolarz budowlany (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Stolarz budowlany (Niemcy). W miejscowości Stockstadt am Rhein. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Laminiarz (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Laminiarz (Niemcy). W miejscowości Brema. Pensja do negocjacji.

  31-05-2016 | Hydraulik bez niemieckiego (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Hydraulik bez niemieckiego (Niemcy). W miejscowości Stuttgart. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Lakiernik samochodowy (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Lakiernik samochodowy (Niemcy). W miejscowości Stuttgart. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Blacharz samochodowy (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Blacharz samochodowy (Niemcy). W miejscowości Heilbronn. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Spawacz autogenem 311 (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Spawacz autogenem 311 (Niemcy). W miejscowości Deggendorf. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Ślusarz maszynowy z umiejętnością spawania (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Ślusarz maszynowy z umiejętnością spawania (Niemcy). W miejscowości Bielefeld. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Lakiernik przemysłowy (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Lakiernik przemysłowy (Niemcy). W miejscowości Ingolstadt. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Lakiernik drewna (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Lakiernik drewna (Niemcy). W miejscowości Aalen. Pensja do negocjacji.

31-05-2016 | Pakowacz mięsa na palety (Niemcy)
Firma Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. zatrudni na stanowisku: Pakowacz mięsa na palety (Niemcy). W miejscowości Oldenburg. Pensja do negocjacji.
® 2008 - 2016 www.praca4u.net praca w Niemczech praca w Holandii Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica