Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatnościPartnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
Paulina
Paulina
melania97
melania97
Przedszkole Montessori
Przedszkole Mo
karlos1
karlos1
Aktualności

Najniższa krajowa 2016

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawody


Praca w Niemczech

Oferty pracy w Niemczech
Od 01-05-2011 roku obywatele Polski mogą legalnie pracować w Niemczech. Nasz najbliższy sąsiad dopiero po siedmiu latach od wstąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej zdecydował się na otworzenie swoich rynków pracy. Pomimo tego nie zauważamy masowych wyjazdów Polaków do pracy w Niemczech. Barierą okazuje się język, który jest przeważnie wymagany przez niemieckich pracodawców. Dodatkowo spora część naszych obywateli wyjechała już do pracy w Anglii, Holandii czy Irlandii.
Największa ilość ofert etatów, praca w Niemczech kierowana jest dla opiekunek osób starszych, których pensja oscyluje w granicach 1000 - 1200 EURO. Kolejną grupą poszukiwanych osób są pracownicy budowlani: przede wszystkim murarze, spawacze, operatorzy maszyn CNC oraz elektrycy. Zdarzają się także oferty pracy dla kierowców, ale zarobki podobne do otrzymywanych w Polsce nie są tak atrakcyjne.
Na naszej witrynie znajduje się kilka tysięcy ofert pracy w Niemczech we wszystkich popularnych zawodach. Mamy nadzieję, że dzięki nam znajdziesz interesującą Cię ofertę pracy. Pozdrawiamy zespół praca4u.net.


Ostatnio dodane ogłoszenia praca w Niemczech bez znajomości języka:
® 2008 - 2016 www.praca4u.net praca w Niemczech praca w Holandii Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica