Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatnościPartnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy

piernik świątecznypiernik świąteczny

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
Canbeg
Canbeg
ignaz83
ignaz83
ewelina.kubiak@poczta.pl
ewelina.kubiak
justysia603
justysia603
Aktualności

Najniższa krajowa 2016

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawody


Praca w Niemczech

Oferty pracy w Niemczech
Od 01-05-2011 roku obywatele Polski mogą legalnie pracować w Niemczech. Nasz najbliższy sąsiad dopiero po siedmiu latach od wstąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej zdecydował się na otworzenie swoich rynków pracy. Pomimo tego nie zauważamy masowych wyjazdów Polaków do pracy w Niemczech. Barierą okazuje się język, który jest przeważnie wymagany przez niemieckich pracodawców. Dodatkowo spora część naszych obywateli wyjechała już do pracy w Anglii, Holandii czy Irlandii.
Największa ilość ofert etatów, praca w Niemczech kierowana jest dla opiekunek osób starszych, których pensja oscyluje w granicach 1000 - 1200 EURO. Kolejną grupą poszukiwanych osób są pracownicy budowlani: przede wszystkim murarze, spawacze, operatorzy maszyn CNC oraz elektrycy. Zdarzają się także oferty pracy dla kierowców, ale zarobki podobne do otrzymywanych w Polsce nie są tak atrakcyjne.
Na naszej witrynie znajduje się kilka tysięcy ofert pracy w Niemczech we wszystkich popularnych zawodach. Mamy nadzieję, że dzięki nam znajdziesz interesującą Cię ofertę pracy. Pozdrawiamy zespół praca4u.net.


Ostatnio dodane ogłoszenia praca w Niemczech bez znajomości języka:
® 2008 - 2016 www.praca4u.net praca w Niemczech praca w Holandii Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica