Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
Katarzyna J
Katarzyna J
szpyramaria@op.pl
szpyramaria@op
Wiesław
Wiesław
przemek
przemek
Aktualności

Najniższa krajowa 2016

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca w Hanowerze

Praca w HanowerzeOferujemy Państwu kilka miejsc jako środek do czyszczenia pokoi hotelowych.

Oto wymagania: Kandydaci zostaną niezwłocznie zasięgnąć. Pierwsza to zrobić staż (5 dni) są wykonane. Następnie, natychmiast podpisał umowę o pracę. Na staż można uzyskać łącznie 65 EUR. Można zarabiać przez liczbę pokoi oczyszczone, (w zależności od kategorii hotelu) za pokój z 2, 40 EUR do 4, 00 EUR.Więcej pomieszczeń do czyszczenia wyższe dochody za godzinę. Zarządza około 8, 50 EUR za godzinę brutto. Otrzymasz około miesiąca, od 800, 00 do 900, 00 EUR netto. Pracuje ok. 30 godzin tygodniowo lub więcej. Staż można rozpocząć natychmiast po przyjeździe do Hanoweru.

Kandydaci muszą zapłacić za bilety na przeniesienie się do Hanoweru, doprowadzić kieszonkowego na zakup żywności i płacić czynsz za miesiąc z góry. Mogą odejść i wpłaty 100, 00 EUR. Depozyt ten jest Papierów Wartościowych Wynajem że wrócisz po opuszczeniu mieszkania.Kandydatów dostać miejsce w wspólnoty mieszkaniowe. Czynszu miesięcznie na osobę wynosi 150 EUR, w tym wszystkie koszty energii elektrycznej, gazu, ogrzewanie, woda i inne media.

Wynagrodzenie jest wypłacane przez 15 więcej każdego miesiąca.Ubezpieczenie zdrowotne będzie płacić na rzecz pracodawcy. Podejmujemy kompletnych wniosków, itp.

Wystarczającą znajomość języka niemieckiego muszą być dostępne dla komunikacji.
Proszę pisać, jeśli zainteresowany adres e-mail info2@doradoagentur.de lub zadzwoń na 0049163-8755345.
Pensja: 900 euro netto
Lokalizacja: Hannover
Firma: Dorado Arbeitsvermittlung
Kontakt
Oferta pracy Praca w Hanowerze może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1852 razy | 05-07-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2016 www.praca4u.net praca w Niemczech praca w Holandii Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica