Kanał RSS
proudmarytt
proudmarytt
pekin
pekin
Pro-Force Recruitment LTD
Pro-Force Recr
Sandra19
Sandra19

Popularne zawody

Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Praca przy zbiorze pomidorów

Praca przy zbiorze pomidorówRegion Westland
Obowiązki
#8226;Praca przy zbiorze pomidorów
Wymagania
#8226;Język angielski nie jest wymagany, ale podstawowa znajomość będzie atutem
#8226;Prawo jazdy mile widziane
Oferujemy
#8226;Wynagrodzenie: 9.04-9.59 EUR/h
#8226;Dostępne nadgodziny, płatne 12.20-12.94 EUR/h. Soboty od godz. 14.00 i święta 13.56-14.38 EUR/h. Niedziele płatne 18.08-19.18 EUR/h
#8226;Średnio 45-50 godzin tygodniowo
#8226;Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach holenderskich
#8226;Płatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
#8226;Opieka koordynatorów podczas pobytu
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Winrecruit
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres recruitment1@winrecruit.uk lub kontakt: +31 412 788 119, +48 61 6781 005.

Winrecruit | Czytano 223 razy | 24-05-2018