Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Praca przy montażu siedzeń w Mlada Boleslav

Praca przy montażu siedzeń w Mlada Boleslav Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o., zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
(Miejsce pracy: Czechy, Mlada Boleslav)
Nr ref: 01/2016/CZ/PP

Obowiązki:
- montaż elementów foteli samochodowych dla skody i porsche,
- przygotowanie obicia, czyszczenie i robienie testów kontrolnych foteli,
Wymagamy:
- niekaralność,
- bardzo dobry stan zdrowia,
- wykształcenia min. zawodowego,
- chęci do pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie,
- gotowości do zmiany miejsca zamieszkania,
- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
- nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka!
Oferujemy:
- zatrudnienie długoterminowe (czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia),
- wynagrodzenie podstawowe przez pierwsze 3-miesiące w przedziale 2800-3200 zł netto, możliwość wzrostu wynagrodzenia po okresie 3 miesięcy do ok. 3500 zł netto,
- dodatek za nadgodziny od pon.- pt. #8211; 25%,
- dodatek za nadgodziny w weekend - 50%,
- dodatek za pracę przypadającą w weekend #8211; 10%,
- darmowe zakwaterowanie,
- zniżki na posiłki,
- opiekę koordynatora,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- PRACA DLA MĘŻCZYZN

Pensja:
Lokalizacja: Mlada Boleslav
Firma: Persona-Direktservice
Oferta pracy Praca przy montażu siedzeń w Mlada Boleslav może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

| Czytano 656 razy | 24-07-2017