Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca opiekunki osób starszych

Praca opiekunki osób starszychTermin wyjazdu: 18.12. 2017 na 6-8 tyg

Wynagrodzenie : umowa zlecenie : 850 euro + premia świąteczna 200 euro = 1050euro
działalność gospodarcza : 950 euro + premia świąteczna 200 euro = 1150 euro

+ zwrot kosztów podróży

Poszukujemy opiekunkę osób starszych :

77-letnia Pani Hela waga 71kg- jest częściowo sparaliżowana (w wyniku wylewu, który przeszła dwa miesiące temu.). Seniorka jeszcze jest bardzo słaba , praktycznie tylko leży. Cierpi również na Afazję( zaburzenie mowy), Pani Hela mówi mało i powoli. Co drugi dzień przychodzi rehabilitant (opiekunka pomaga w trakcie ćwiczeń).W ciągu dnia stara się korzystać z toalety, na noc zakłada się pampersy.
Rodzina seniorki mieszka ok 50 km dalej, starają się odwiedzać mamę dwa lub trzy razy w tygodniu.
Dla opiekunki osobny pokój z internetem, tv, łazienka wspólna.
Zakres obowiązków:
Potrzebna pomoc : przy ubieraniu , codzienna pielęgnacja. sprzątaniu, praniu, gotowaniu . Pomoc przy wstawaniu z łóżka . Wymaga pomocy w czynnościach dnia codziennego oraz w prowadzeniu domu.
OCZEKIWANIA:
- brak znajomości języka
- wiek opiekunki do 60 lat
- doświadczenia w opiece

OFERUJEMY:
- legalne zatrudnienie
- wysokie wynagrodzenie
- zwrot kosztów podróży
- całodobową opiekę ze strony koordynatorów

Pensja:
Lokalizacja: Endingen, Kiechlinsberge
Firma: Bestcare24
Oferta pracy Praca opiekunki osób starszych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 466 razy | 13-12-2017