Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Praca od Zaraz

Praca od ZarazAgencja Pracy Tymczasowej ( Nr cert. 3000/3)i Doradztwa Personalnego (Nr cert.3000/2),
która świadczy usługi w zakresie HR."
Poszukuje dla swojego Klienta w Opalenicy osób na stanowisko:
MAGAZYNIER

Bezpłatny dojazd autobusem na trasach: Kościan, Opalenica, Buk, Nowy Tomyśl, Pniewy, Grodzisk Wlkp. Kwilcz

Miejsce pracy: Opalenica

Zadania:
Prace magazynowe
Dostarczanie podzespołów na produkcję
Załadunek, rozładunek towarów

Od kandydatów oczekujemy:

Uprawnień do obsługi wózków widłowych
gotowości do pracy trzyzmianowej

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
bezpłatny dowóz
atrakcyjne wynagrodzenie
Pensja:
Lokalizacja: Opalenica
Firma: Job Impulse Polska
Oferta pracy Praca od Zaraz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5595 razy | 14-10-2014