Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

Praca od 20.11.2011 r., Opiekunka do leżącej 79-letniej Podo

Praca od 20.11.2011 r., Opiekunka do leżącej 79-letniej PodoFRIGGA WORK
AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ

Praca od 20.11.2011 r., Opiekunka
do leżącej 79-letniej Podopiecznej
w Luxemburgu FRIGGA WORK

Miejsce pracy: Luxemburg
Termin: od 20.11; na 2-3 miesiące
Stawka za miesiąc pracy: 1000 euro/netto + dodatek za pracę w okresie świątecznym
Dodatkowo opłacamy wszystkie niezbędne składki emerytalne i rentowe, załatwiamy Druk A1

Opis Podopiecznej:

Kobieta 79 lat

- Epilepsja
- Alzheimer
- nie chodzi
- nie mówi
- używa Pampersów
- trudności w samodzielnym spożywaniu posiłków; pomoc w karmieniu i podawaniu płynów

Obowiązki Opiekunki:

- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu
- pomoc w codziennej toalecie
- zmiana Pampersów
- prowadzenie gospodarstwa domowego
- gotowanie od czasu do czasu; przeważnie Małżonek Podopiecznej gotuje dla wszystkich
- karmienie Podopiecznej i podawanie napojów
- poza tym od czasu do czasu kontrola nad mężem Pacjentki, czy czegoś nie potrzebuje

Opiekunka ma do dyspozycji:

- własny pokój
- TV
- własną łazienkę

Dodatkowe informacje:

Praca od godziny 6:00 rano. Podopieczna ma specjalistyczne łóżko, apart
do przenoszenia Pacjentki,
do dyspozycji jest również wózek inwalidzi i krzesło-toaleta.

Małżonek Podopiecznej jest osobą samodzielną; zajmuje się zakupami, lubi osobiście przygotowywać posiłki (pozwala gotować), piecze chleb. Poza tym pomaga przy wszystkich czynnościach a w nocy czuwa przy małżonce w razie potrzeby.

Dom 100m2; z ogrodem, wieś; 5 km
od miasta

Niedaleko domu Podopiecznej pracuje również Opiekunka z Polski.

WYMAGANA KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
ORAZ DOŚWIADCZENIE W OPIECE.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie w j. niemieckim FORMULARZA ON-LINE, UMIESZCZONEGO NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ; należy dołączyć aktualne zdjęcie:

friggawork.pl

FRIGGA WORK
Ul. Fordońska 199
85-739 Bydgoszcz

a.blaszczak@friggawork.pl
praca@friggawork.pl
Tel. +48 509 015 994
Tel.+48 514 686 493

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: FRIGGA WORK
Oferta pracy Praca od 20.11.2011 r., Opiekunka do leżącej 79-letniej Podo może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

| Czytano 4369 razy | 21-09-2011