Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Praca na farmie bydła mlecznego

Cosmoworker już od 2006 roku z sukcesem łączy oferty pracy w Polsce i za granicą z kandydatami.

Dzisiaj nasi rekruterzy poszukują pracowników na poniżej opisane stanowisko:

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie szczepień, dojenie, kontrola stanu zdrowia

  • czynności związane z karmieniem

  • prace porządkowe.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w pracy w halach udojowych typu rybia ość, tandem, karuzela lub pracy z robotami udojowymi

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego pozwalająca na bezpośredni kontakt z pracodawcą

  • prawo jazdy kategorii B

  • dyspozycyjność na okres co najmniej 4 miesięcy

  • chęć do pracy w zespole międzynarodowym

  • ukończony kurs inseminacji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • legalną pracę

  • zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Szwecji, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych

  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania

  • stawkę od 60 SEC netto za godzinę pracy, do negocjacji

  • 50 godzin pracy w tygodniu

  • bezpłatne zakwaterowania

  • umowę o prace po okresie próbnym.

Dodatkowe informacje:

Oferta pracy od zaraz.

Oferta dostępna przez cały rok.

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego oraz załączenie skanu dowodu osobistego oraz prawa jazdy (jeśli Państwo posiadają).

Jeżeli masz pytania:

lub zadzwoń:
0048 (61) 250-4-250
poniedziałek - piątek:  8:00 - 17:00

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker

Powyższa oferta jest ofertą pracy na umowę o pracę lub umowy zlecenia.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146

Pensja:
Lokalizacja: Okolice Sztokholmu
Firma: cosmoworker
Oferta pracy Praca na farmie bydła mlecznego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 732 razy | 03-11-2015