Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Praca jako opiekunka - Anglia

Praca jako opiekunka - AngliaOsoby, których szukamy powinny:
-posiadać doświadczenie w opiece (może być także nabyte prywatnie)
-mówić komunikatywnie po angielsku.

Opis Stanowiska:

Pracownik wsparcia dla osób ze specjalnymi potrzebami pracuje z podopiecznymi i ich rodzinami zapewniając praktyczne i emocjonalne wsparcie, dostosowane do ich indywidualnych trudności. Zazwyczaj klienci takiego pracownika to osoby z ograniczeniami fizycznymi lub umysłowymi czy trudnościami w uczeniu się, osoby walczące z uzależnieniami od narkotyków lub alkoholu, dzieci lub dorośli w trudnej sytuacji, młodzi przestępcy lub osoby doświadczające problemów w małżeństwie lub związkach. Głównym celem pracownika jest pomóc klientom nauczyć się żyć jak najbardziej samodzielnie, poprzez identyfikowanie ich potrzeb i wspieranie ich. Pracownik wsparcia dla osób ze specjalnymi potrzebami może pracować z klientami o krótkoterminowych lub długoterminowych potrzebach czy też z klientami z ustawicznymi trudnościami. Potrzeby klientów pracowników wsparcia różnią się w zależności od szczegółów stanowiska pracownika. Pracownik może pracować w społeczności lokalnej, w domu lub z klientami z problemami ze zdrowiem psychicznym. Pracownicy wsparcia zwykle pracują z kilkoma klientami w tym samym czasie, albo pojedynczo, albo w grupie, w zależności od potrzeb klienta.

Obowiązki:

ocenianie potrzeb klienta, również emocjonalnych i przygotowywanie planu opieki
zapewnianie wsparcia emocjonalnego poprzez rozmawianie z klientami, wysłuchiwanie ich problemów i zmartwień
pomoc przy wykonywaniu zadań domowych, np. przy gotowaniu, sprzątaniu, zmywaniu, robieniu zakupów
pomoc klientom przy ustalaniu budżetu i zarządzaniu pieniędzmi
pomoc klientom w spędzaniu czasu wolnego poprzez udział w różnych zajęciach
doradzanie klientom w kwestiach praktycznych
pomoc klientom w ubieganiu się o świadczenia dla osób niepełnosprawnych i inne świadczenia
doradzanie klientom uzależnionym od alkoholu lub narkotyków
wspieranie kobiet pracujących w przemyśle seksualnym
pomoc klientów w znalezieniu odpowiedniego miejsca zamieszkania
prowadzenie spotkań w lokalnych ośrodkach opieki na temat problemów związanych z klientami
pomoc przy koordynowaniu niezapowiedzianych wizyt
sporządzanie notatek i uzupełnianie dziennika
towarzyszenie klientom podczas spotkań w innych agencjach i z pracownikami opieki zdrowotnej
szkolenie klientów w zakresie podstawowych umiejętności życiowych
zestawianie danych i informacji statystycznych i podejmowanie się obowiązków administracyjnych
współpraca z rodzinami klientów mająca na celu pomóc im we wspieraniu klientów w jak najskuteczniejszy sposób
współpraca z innymi pracownikami wsparcia, pracownikami socjalnymi oraz pracownikami opieki zdrowotnej
uczestniczenie w spotkaniach i szkoleniach z współpracownikami

Pracodawca zapewnia:
umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia
- niezbędny sprzęt
- zakwaterowanie (odpłatne)
- min. 35h pracy tygodniowo
- możliwość nadgodzin
- płatny urlop
- atrakcyjny system awansu i podwyżek
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności itp. związanych z nowym miejscem zamieszkania
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Concordia14
Oferta pracy Praca jako opiekunka - Anglia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

| Czytano 709 razy | 28-11-2016