Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Praca Doradce Finansowy Gniezno

Praca Doradce Finansowy GnieznoW związku z rozwojem struktur sprzedaży firma Profi Credit poszukuje kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta na terenie Gniezna, Witkowa, Czerniejewa, Łubowa, Pobiedzisk, Kiszkowa, Kłecka, Trzemeszna.

Nie oczekujemy doświadczenia! Jeżeli lubisz się uczyć i chcesz dobrze zarabiać - czekamy na Twoje CV

Zapraszam do współpracy-biznesu osoby ambitne, komunikatywne i odpowiedzialne. Może to być praca dodatkowa lub stała w zaciszu własnego domu. Zarobki uzależnione od wkładu pracy. Potrzebny jedynie komputer i internet. Nie tracisz nic, a zyskać możesz bardzo wiele. Napisz po więcej informacji.

Opis stanowiska pracy:
- reprezentacja firmy i utrzymywanie długofalowych, partnerskich relacji z Klientami;
- realizacja celów sprzedażowych;
- rozumienie potrzeb klientów i na tej podstawie opracowywanie indywidualnych planów zabezpieczenia, inwestowania i ubezpieczenia majątku.

U nas otrzymasz:
Atrakcyjne wynagrodzenie (zależne w głównej mierze od zaangażowania )
Elastyczny czas pracy
Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe
Ciekawą pracę w miłej atmosferze
Pensja: Do 5000
Lokalizacja: Witkowo, Gniezno, Trzemeszno, Kłecko
Firma: Profi Credit
Oferta pracy Praca Doradce Finansowy Gniezno może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4882 razy | 03-06-2015