Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
Łukasz
Łukasz
Mirek
Mirek
Tonyyy
Tonyyy
Agnieszka.D.
Agnieszka.D.
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Praca dla specjalistów i osób do przyuczenia

Praca dla specjalistów i osób do przyuczeniaIPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych na rynek francuski.

Obecnie poszukujemy operatorów CNC, spawaczy MIG-MAG, frezerów, tokarzy oraz pracowników produkcji. Jeśli jesteś osobą z mniejszym doświadczeniem, lecz zmotywowanym i chętnym do pracy #8211; na pewno znajdziemy coś dla Ciebie!

Nasi pracownicy cenią sobie:
- Czytelną umowę, bez ukrytych kosztów.
- Stały kontakt, również na miejscu, po zakwaterowaniu.
- Możliwości zarobku kształtują się od 1600-2500 euro netto (na rękę) miesięcznie.
- Wynagrodzenie, które wypłacamy zawsze na czas.
- Gwarantujemy francuską umowę o pracę i prawo do wszystkich benefitów związanych z zatrudnieniem (dodatki na dzieci, ubezpieczenie, prawo do francuskiego zasiłku itp.)
- Nie musisz znać języka, z nami będziesz pracować w polskim zespole.
- Opis Twojego stanowiska i warunki pracy, omówisz już w pierwszej rozmowie telefonicznej z naszym specjalistą od spraw rekrutacji.
Pensja:
Lokalizacja: Poznań
Firma: IPFrekrutacja
Kontakt 4u
Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami oferty pracy prześlij CV na adres mail jakub.kaczmarek@ipf.jobs lub skontaktuj się telefonicznie pod nr tel. 504 402 991
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


IPFrekrutacja | Czytano 1154 razy | 08-10-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica