Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
Interkontakt
Interkontakt
ewa1962
ewa1962
Jakub Rojkowski
Jakub Rojkowsk
Doradoagentur
Doradoagentur
Aktualności

Najniższa krajowa 2016

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca dla spawaczy

Praca dla spawaczyInstal - Rem S.A. w Rzeszowie jest jedną z większych firm działających w Niemczech i w Polsce, w branży montażu instalacji przemysłowych, ciepłowniczych i izolacji termicznych. Wykonujemy instalacje przemysłowe w obiektach przemysłowych oraz obiektach użyteczności publicznej: instalacje centralnego ogrzewania, chłodzenia, sanitarne i wentylacyjne.

Aktualnie poszukujemy doświadczonych pracowników do pracy na budowach realizowanych na terenie Niemiec i Polski na stanowisko:

Spawacz - Monter

Nr ref.: SPA/N/09/12

Miejsce pracy: Polska, Niemcy, różne lokalizacjeOpis Stanowiska:

-Praca przy montażu i spawaniu różnych instalacji przemysłowych, rurociągowych, instalacji grzewczych, sanitarnych, wody lodowej itp.
-Praca związana z wykonywaniem spawów na rurach z różnych materiałów i różnych średnicach w wybranych metodach (głównie 111, 141, 311).

Wymagania:

-Udokumentowane kilkuletnie świeże doświadczenie na tym stanowisku
-Umiejętności spawalnicze (potwierdzone odpowiednimi uprawnieniami i certyfikatami).
-Umiejętność wykonywania połączeń spawanych rur stalowych o różnych średnicach wszystkimi metodami, a w szczególności 141 oraz 311.
-Doświadczenie w samodzielnej pracy na podstawie rysunku technicznego.
-Mile widziane międzynarodowe doświadczenie.
-Dbałość o wysoki poziom prac spawalniczych oraz terminowość wykonywanych zadań.
-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.


Oferujemy:
-Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenie i wyników.
-Docelowo możliwość pracy na różnych projektach zarówno w Niemczech, jak i w Polsce.
-Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz transport do i z miejsca pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłane aplikacji (cv oraz kopia świadectwa pracy, certyfikatów i uprawnień) wraz z podaniem w tytule wiadomości stanowiska lubi numeru referencyjnego na adres mailowy lub za pośrednictwem strony internetowej Instal - Rem S.A. w Rzeszowie.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Instal-Rem SA
Kontakt
Oferta pracy Praca dla spawaczy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 658 razy | 18-01-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2016 www.praca4u.net praca w Niemczech praca w Holandii Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica