Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Praca dla opiekunki nocnej - Anglia

Praca dla opiekunki nocnej - AngliaOsoby, których szukamy powinny:
-posiadać doświadczenie w opiece (może być także nabyte prywatnie)
-mówić komunikatywnie po angielsku.

Opis Stanowiska:

Opiekun nocny wspiera rezydentów wieczorem i w nocy oraz wykonuje pewne obowiązki domowe i administracyjne. Będziesz upewniać się, że rezydenci są bezpieczni w godzinach 22.00 #8211; 8.00. Będziesz uważnie obserwować stan wrażliwych młodych osób i zdawać sobie sprawę z ich potrzeb. Będziesz pracować w zespole, dzieląc się informacjami i zapisując je, według potrzeb.

Obowiązki:

radzenie sobie z problemami podczas godzin nocnych
zawiadamianie dziennego personelu o poważnych zdarzeniach
uzupełnianie dokumentacji z nadzoru nocnego
utrzymywanie porządku w pokojach wspólnych i prywatnych młodych ludzi
pomoc innym pracownikom w przygotowywaniu młodych osób do położenia się spać
upewnianie się, że młodzi ludzie cierpiący z powodu enurezji nocnej otrzymują pomoc zgodną z ich planem opieki zdrowotnej
umiejętność wspierania samodzielności podopiecznych
doświadczenie w ustalaniu i utrzymywaniu odpowiednich, profesjonalnych relacji
wykonywanie innych uzasadnionych obowiązków, według potrzeb
postępowanie zgodne z wytycznymi i polityką agencji przez cały czas
informowanie menedżera agencji o znaczących zmianach w okolicznościach i stanie zdrowia klienta
zachęcanie klientów do jak największej samodzielności

Pracodawca zapewnia:
- umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia
- niezbędny sprzęt
- zakwaterowanie (odpłatne)
- min. 35h pracy tygodniowo
- możliwość nadgodzin
- płatny urlop
- atrakcyjny system awansu i podwyżek
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności itp. związanych z nowym miejscem zamieszkania
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Concordia14
Oferta pracy Praca dla opiekunki nocnej - Anglia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

| Czytano 468 razy | 25-10-2016