Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Praca dla Opiekunki, Bonus świąteczny

Praca dla Opiekunki, Bonus świątecznyFirma Blue Line poszukuje do pracy Opiekunki i Opiekunów Osób Starszych na terenie Niemiec. Współpracującym z nami osobom zapewniamy legalną formę zatrudnienia oraz kompleksową organizacją pobytu na terenie Niemiec.
Wyjazdy na okres Święta Bożego Narodzenia premiowane Bonus 300 euro lub wysokiej jakości 10#8221; tabletem z klawiaturą.
WI-FI, Bluetooth, DUAL Sim, 2 kamery,
64 GB pamięci, ekran 10.1"
HD IPS Touchscreen,
Android 9.0 (Pie),
Quad Core CPU
Zadzwoń i zarezerwuj już teraz!
Opis stanowiska
Praca dla opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego, niepalącej, z prawem jazdy, która traktuje swoją pracę z sercem, z powołaniem do Rieneck - to malownicza miejscowość położona w regionie Wurzburg.
Praca z wyjazdem 11 grudzień ok.6-8 tygodni - bonus świąteczny w postaci Tabletu.
Stawka 1450 euro netto.
Podopieczna to otwarta, radosna , lubiąca spotkania z przyjaciółmi florystka z zawodu, która przed laty prowadziła z mężem sklep, jednakże teraz schorowana osoba która potrzebuje zrozumienia i pomocy w czynnościach dnia codziennego. Pani Hildegard ma 75 lat, 165 cm wzrostu oraz 70 kg, cierpi na depresję, niewydolność serca, ma trudności w chodzeniu - porusza się przy pomocy balkonika. Korzysta z aparatu tlenowego codziennie przez kilka godzin. Podopieczna mieszka razem z mężem który pomaga w opiece nad Panią, jeździ samochodem, lubi prace w ogrodzie i własnym warsztacie. Do dyspozycji opiekunki pokój z pełnym wyposażeniem, własna łazienka, internet wifi.
Wymagania
Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (może być nad członkami rodziny)
Zadbany wygląd, poczucie odpowiedzialności, cierpliwość, wyrozumiałość
Brak nałogów takich ja alkohol lub środki zmieniające świadomość
Mile widziane referencje
Prawo jazdy
Dyspozycja od 11 grudzien na ok.6-8 tygodni
Kursy dokształcające np.Kurs Opiekuna itp
Nasza oferta
Kursy dokształcające np.Kurs Opiekuna itp Bezpieczna i legalna forma współpracy , opłacane składki ZUS
Elastyczna długość pobytu : wyjazdy na 1 miesiąc lub dłużej
Atrakcyjne zarobki - do 2000 , - #8364; brutto miesięcznie + dodatki za święta
Pakiety dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych na czas wyjazdu za granicę
Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
Wsparcie polskojęzycznego Koordynatora na miejscu w Niemczech
Na więcej pytań chętnie odpowiem telefonicznie.
Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 519 167 899
Pensja: 1500 euro
Lokalizacja: Wurzburg
Firma: BluelineCare
Oferta pracy Praca dla Opiekunki, Bonus świąteczny może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 497 razy | 04-12-2019