Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Praca dla opiekunki - Anglia

Praca dla opiekunki - AngliaOsoby, których szukamy powinny:
-posiadać doświadczenie w opiece (może być także nabyte prywatnie)
-mówić komunikatywnie po angielsku.

Opis Stanowiska:
Starszy asystent opieki zdrowotnej wykonuje podobne obowiązki jak asystent opieki zdrowotnej, ale zajmuje się dodatkowo bezpośrednim nadzorem i monitorowaniem pracy asystentów opieki zdrowotnej. Jako starszy asystent opieki zdrowotnej będziesz odpowiadać za zmianowy system pracy oraz za sprawne wykonywanie przez pracowników obowiązków.
Będziesz reagować w sytuacjach kryzysowych, doradzać i wspierać asystentów opieki zdrowotnej pod nadzorem wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego. Będziesz uczestniczyć w programach wdrożeniowych dla pracowników, promować bezpieczną praktykę zawodową w domu i upewniać się, że wszystkie artykuły są odpowiednio używane w domu i w jego otoczeniu, np. monitorując użycie środków pomocniczych dla osób z nietrzymaniem moczu, chusteczek itp.

Obowiązki:
Zapewnianie opieki na najwyższym możliwym poziomie poprzez wspieranie/asystowanie
Klientom, według potrzeb, przy wszystkich aspektach codziennego życia.
Pomoc przy szkoleniu i nadzorze młodszych i nowych Pracowników we wszystkich aspektach ich pracy w Domu, pod nadzorem starszych Pracowników.
Pomaganie klientom w spełnianiu potrzeb (np. fizycznych, emocjonalnych, duchowych).
Zapewnianie nadzoru i uwagi, według potrzeb, aby zapewnić Klientom zachowanie godności i komfortu.
Zwracanie szczególnej uwagi na pomoc Klientom z trudnościami w poruszaniu się lub ograniczeniami fizycznymi czy trudnościami w przyswajaniu informacji w wykorzystywaniu pomocy medycznych.
Ścisłe monitorowanie Klientów, którzy są zdezorientowani i/lub przejawiają zaburzenia zachowania.
Pomoc przy wspieraniu kontynencji.
Pomoc w udzielaniu opieki Klientom umierającym lub z postępującą chorobą. Postępowanie zgodnie z procedurami po zgonie rezydenta.
Planowanie, monitorowanie i ocenianie opieki, jakiej wymagają Klienci oraz codzienne przygotowywanie pisemnej dokumentacji zgodnie z wytycznymi oraz polityką i procedurami Firmy.
Pomoc przy zapewnianiu interakcji społecznych poprzez rozmowy z Klientami i pomaganie im w rozwijaniu zainteresowań w domu.
Reagowanie na wezwania (systemu przywoławczy Nurse Call), udzielanie pomocy według potrzeb. Otwieranie drzwi i odbieranie telefonu. Odbieranie i bezzwłoczne przekazywanie wiadomości.
Raportowanie stanu Klientów i współpraca z lekarzami ogólnymi i menedżerami (Support Managers) itp.
Regularne sprawdzanie stanu Klientów w odstępach czasu wyznaczonych przez starszych Pracowników.
Uprzejme traktowanie Gości. Podawanie napojów, udzielanie pomocy, według potrzeb.
Słanie łóżek i zmiana pościeli, upewnianie się, że pokoje są posprzątane, a przenośne toalety czyste
Upewnianie się, że zasoby i artykuły domu są wykorzystywane w odpowiedni sposób.
Czyszczenie i dbanie o sprzęt używany przez Klientów/Krewnych, np. wózki inwalidzkie, aparaty słuchowe, okulary itp. Upewnianie się, że dom jest czysty i posprzątany, zgodnie z firmową filozofią dbałości o szczegóły.
Zapewnianie pełnej prywatności i godności osobom umierającym i pogrążonym w żałobie, zgodnie z polityką i procedurami Firmy.
Udzielanie Klientom pomocy, której wymagają podczas posiłków (branie pod uwagę trudności z przełykaniem, wymogów żywieniowych itp.). Pomoc w podawaniu posiłków/napojów według potrzeb.
Towarzyszenie Klientom podróżującym z i do domu, np. w związku ze spotkaniami prywatnymi, wizytami w szpitalu itp.

Pracodawca zapewnia:
- umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia
- niezbędny sprzęt
- zakwaterowanie (odpłatne)
- min. 35h pracy tygodniowo
- możliwość nadgodzin
- płatny urlop
- atrakcyjny system awansu i podwyżek
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności itp. związanych z nowym miejscem
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Concordia14
Oferta pracy Praca dla opiekunki - Anglia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

| Czytano 438 razy | 19-10-2016